Delta Cup 2020 is op 30 en 31 mei +++

Home » Delta Cup 2017 » Programma, uitslagen en standen 2017

Programma, uitslagen en standen 2017

Programma dag 1

Zaterdag 3 juni 2017

10:30 Aanvang.

15:00 Officiële openingact Soufiane Touzani

Wedstrijden zaterdag 3 juni

DatumTijdTeamsUitslagVeldBalsponsor
2017-06-03 10:30:003 juni 2017 10:30:0010:30 FC Delta Sports ’95 (2017)
AZ Alkmaar (2017)
0 - 2Veld 1
2017-06-03 10:30:003 juni 2017 10:30:0010:30 Sparta Rotterdam (2017)
Zenit St. Petersburg (2017)
0 - 2
2017-06-03 11:15:003 juni 2017 11:15:0011:15 KV Mechelen (2017)
Omiya Ardija (2017)
0 - 2Veld 1
2017-06-03 11:15:003 juni 2017 11:15:0011:15 Breidablik (2017)
Malmö FF (2017)
0 - 1
2017-06-03 12:00:003 juni 2017 12:00:0012:00 Omiya Ardija (2017)
Sparta Rotterdam (2017)
2 - 0Veld 1
2017-06-03 12:00:003 juni 2017 12:00:0012:00 Malmö FF (2017)
AZ Alkmaar (2017)
0 - 1
2017-06-03 12:45:003 juni 2017 12:45:0012:45 Breidablik (2017)
FC Delta Sports ’95 (2017)
1 - 1Veld 1
2017-06-03 12:45:003 juni 2017 12:45:0012:45 Zenit St. Petersburg (2017)
KV Mechelen (2017)
1 - 1
2017-06-03 13:30:003 juni 2017 13:30:0013:30 AZ Alkmaar (2017)
Zenit St. Petersburg (2017)
1 - 1Veld 1
2017-06-03 13:30:003 juni 2017 13:30:0013:30 Malmö FF (2017)
Omiya Ardija (2017)
0 - 1
2017-06-03 14:15:003 juni 2017 14:15:0014:15 Breidablik (2017)
Sparta Rotterdam (2017)
1 - 1Veld 1
2017-06-03 14:15:003 juni 2017 14:15:0014:15 FC Delta Sports ’95 (2017)
KV Mechelen (2017)
1 - 2
2017-06-03 16:15:003 juni 2017 16:15:0016:15 FC Delta Sports ’95 (2017)
Zenit St. Petersburg (2017)
0 - 4Veld 1
2017-06-03 16:15:003 juni 2017 16:15:0016:15 AZ Alkmaar (2017)
KV Mechelen (2017)
0 - 1
2017-06-03 17:00:003 juni 2017 17:00:0017:00 Malmö FF (2017)
Sparta Rotterdam (2017)
2 - 0Veld 1
2017-06-03 17:00:003 juni 2017 17:00:0017:00 Breidablik (2017)
Omiya Ardija (2017)
0 - 1

Programma dag 2

Om 14:45 uur beginnen de finalewedstrijden

Stand poulefase

Stand poulefase Delta Cup 2017

Stand Finales

Statistieken

Topscore

SpelerTeam
sweHenrik Sandell4
rusSimutenkov Vadim3
jpnSEIJIRO ARAI3
jpnREI NAGUMO3
jpnSOYA TAKADA2
rusOsipov Sergei2
rusKniazev Daniil2
jpnGAKU NISHITANI2

Gele kaarten

SpelerTeam
belElie Dianda2
nedNordin van Mil1
islAðalsteinn Örn Ragnarsson1
rusRakcheev Arsenii1
nedRico van Nielen1
nedBram Franken1
belChristopher Masala1
nedAugustin Drakpe1

Rode kaarten

SpelerTeam
belElie Dianda0
belMichael Davis0
belAlexis Vanhollebeke0
nedJoren Hansen0
nedMees Bakker0
nedJulliani Eersteling0
rusSimdiankin Nikita0
sweSimon Jamett0

Quotes

“Ontzettend genoten! Ben beide dagen als toeschouwer aanwezig geweest en heb mooie wedstrijden gezien. Complimenten aan de organisatie en vrijwilligers die ervoor hebben gezorgd om er een grandioos toernooi van te maken.”

— Hennie van der Sluijs, Bezoeker

Leuk ons op Facebook

Facebook Pagelike Widget
DutchJapaneseEnglishBulgarianDanishPolish