Śląsk Wrocław (Polen) winnaar Delta Cup 2019 +++

Home » Delta Cup 2018 » Programma, uitslagen en standen 2018

Programma, uitslagen en standen 2018

Programma dag 1

Zaterdag 2 juni 2018

10:30 Aanvang.

Wedstrijden zaterdag 2 juni

DatumTijdTeamsUitslagVeldBalsponsor
2018-06-02 10:30:002 juni 2018 10:30:0010:30 FC Delta Sports ’95 (2018)
Breiðablik (2018)
1 - 1Veld 1
2018-06-02 10:30:002 juni 2018 10:30:0010:30 Malmö FF (2018)
Omiya Ardija (2018)
0 - 1
2018-06-02 11:15:002 juni 2018 11:15:0011:15 FC Twente (2018)
Śląsk Wrocław (2018)
1 - 3Veld 1
2018-06-02 11:15:002 juni 2018 11:15:0011:15 Vitesse (2018)
AZ Alkmaar (2018)
0 - 0
2018-06-02 12:00:002 juni 2018 12:00:0012:00 Omiya Ardija (2018)
Śląsk Wrocław (2018)
2 - 0Veld 1
2018-06-02 12:00:002 juni 2018 12:00:0012:00 Malmö FF (2018)
Breiðablik (2018)
0 - 1
2018-06-02 13:45:002 juni 2018 13:45:0013:45 FC Delta Sports ’95 (2018)
AZ Alkmaar (2018)
0 - 3Veld 1
2018-06-02 13:45:002 juni 2018 13:45:0013:45 FC Twente (2018)
Vitesse (2018)
0 - 1
2018-06-02 14:30:002 juni 2018 14:30:0014:30 Breiðablik (2018)
AZ Alkmaar (2018)
0 - 3Veld 1
2018-06-02 14:30:002 juni 2018 14:30:0014:30 Malmö FF (2018)
Śląsk Wrocław (2018)
1 - 0
2018-06-02 15:15:002 juni 2018 15:15:0015:15 Omiya Ardija (2018)
Vitesse (2018)
2 - 0Veld 1
2018-06-02 15:15:002 juni 2018 15:15:0015:15 FC Delta Sports ’95 (2018)
FC Twente (2018)
1 - 5
2018-06-02 16:00:002 juni 2018 16:00:0016:00 Śląsk Wrocław (2018)
Vitesse (2018)
1 - 1Veld 1
2018-06-02 16:00:002 juni 2018 16:00:0016:00 Malmö FF (2018)
AZ Alkmaar (2018)
1 - 2
2018-06-02 16:45:002 juni 2018 16:45:0016:45 Breiðablik (2018)
FC Twente (2018)
1 - 1Veld 1
2018-06-02 16:45:002 juni 2018 16:45:0016:45 Omiya Ardija (2018)
FC Delta Sports ’95 (2018)
6 - 0

Programma dag 2

Om 14:45 uur beginnen de finalewedstrijden

Stand poulefase

Stand poulefase Delta Cup 2018

#TeamPWDLFAGDPts
17511135816
27502123915
3733173412
47313118310
5723279-29
6721445-17
77133710-36
87025220-182

Stand Finales

Statistieken

Topscore

SpelerTeam
jpnShota SAKABE4
nedCaine Cairo4
polBasiński Dominik4
nedTayrell Wouter3
islDanijel Dejan Djuric3
nedDion Van Burik3
nedSimon van Duivenboode2
nedJaden Montnor2
jpnKeisuke YOSHIDA2
islKristján Gunnarsson2
jpnKyuto KAWABE2
nedGiovarny Sluiter2
nedBai Kamara2
nedSilvinho Esajas2
jpnMasaya SHIBAYAMA2
polPolak Konrad1
nedJorn Berkhout1
polGłowienkowski Kacper1
polPetyniak Marcin1
nedAndrej Geralia1
jpnYuto YAMADA1
nedMarcus Steffen1
nedJari van der Lippe1
islElís Maron Hannesson1
jpnMiran ICHIHARA1
nedAurelien Mambo Kwamungu1
polMamis Tomasz1
sweLucas Gomes1
nedMelano Thier1
nedSergio Hughes1
nedLasse Wehmeyer1
nedSouleyman Allouch1
sweAleksander Nilsson1
islGuðmundur Andri Ólason1
sweIsak Bjerkebo1
nedJonathan Mulder1
sweKasper Nilsson1
polKlimek Antoni1
nedEmilio Solino Overmars1
jpnTOMOYA OSAWA1
nedMehmet Yuksel1
nedAschraf Madi1
polSzmigiel Michal1

Gele kaarten

SpelerTeam
polBasiński Dominik1
nedLasse Wehmeyer1
sweMarkus Björkqvist1
nedSidny Lopes Cabral1
islÓlafur Guðmundsson1
nedSouleyman Allouch1
nedNoah de Waal1
polPiątek Jakub1

Rode kaarten

Quotes

“Ontzettend genoten! Ben beide dagen als toeschouwer aanwezig geweest en heb mooie wedstrijden gezien. Complimenten aan de organisatie en vrijwilligers die ervoor hebben gezorgd om er een grandioos toernooi van te maken.”

— Hennie van der Sluijs, Bezoeker

Leuk ons op Facebook

Facebook Pagelike Widget
DutchJapaneseEnglishBulgarianDanishPolish