Delta Cup 2020 is op 30 en 31 mei +++

Home » Delta Cup 2019 » Wedstrijden, uitslagen en standen 2019

Wedstrijden, uitslagen en standen 2019

Stand Finales

Statistieken

Topscore

RangSpelerTeam
1polDachnowski Kacper5
2polSzmigiel Michał5
3nedDion Van Burik3
4jpnRin Yamazaki3
5nedJurmain Blanchard3
6nedEspen van Ee2
7nedAmadou Diallo2
8denMikkel Nielsen2
9jpnKyuto KAWABE2
10nedGallio Esajas2
11nedZico Soree2
12nedTarik Ikachoura2
13nedSamir Lagsir2
14denKristian Worm2
15nedStijn Hagemans2
16jpnRaisei Abe2
17nedEdwin Danquah1
18polKonopacki Dominik1
19nedMarcus Steffen1
20jpnReon MOTOKI1
21nedFabio Marchi1
22polMarciniak Konrad1
23jpnManato Takahashi1
24nedJurriaan van Eerden1
25denMads Freundlich1
26nedEray Surul1
27bulPlamen Gachev Ganev1
28nedTimo Dekker1
29nedMike van Maurik1
30bulPlamen – Andrey Stoyanov Apostolov1
31nedDev Eustatia1
32jpnDaiki Umezawa1
33nedÖmer Karacagun1
34denMarkus Friis1
35nedYannick Gregorius1
36nedMaikel Epskamp1

Gele kaarten

RangSpelerTeam
1polMarciniak Konrad1
2denKristian Worm1

Rode kaarten

RangSpelerTeam
1bulHristo Petrov Karlukovski1

Programma dag 1

Wedstrijden zaterdag 8 juni

DatumTijdTeamsUitslagVeldBalsponsor
2019-06-08 10:15:008 juni 2019 10:15:0010:15 FC Delta Sports ’95
Beroe Stara Zagora
1 - 0Veld 1 Piazza SportsSeniorenselectie
FC Delta Sports '95
2019-06-08 10:15:008 juni 2019 10:15:0010:15 Omiya Ardija
Hobro IK
1 - 1Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 11:00:008 juni 2019 11:00:0011:00 SBV Excelsior
Śląsk Wrocław
1 - 0Veld 1 Piazza Sports
2019-06-08 11:00:008 juni 2019 11:00:0011:00 Vitesse
PEC Zwolle
2 - 0Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 11:45:008 juni 2019 11:45:0011:45 Hobro IK
Beroe Stara Zagora
1 - 0Veld 1 Piazza Sports
2019-06-08 11:45:008 juni 2019 11:45:0011:45 Omiya Ardija
Śląsk Wrocław
3 - 0Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 12:30:008 juni 2019 12:30:0012:30 FC Delta Sports ’95
PEC Zwolle
1 - 0Veld 1 Piazza SportsLeida Glas
2019-06-08 12:30:008 juni 2019 12:30:0012:30 SBV Excelsior
Vitesse
0 - 0Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 13:15:008 juni 2019 13:15:0013:15 Beroe Stara Zagora
PEC Zwolle
0 - 2Veld 1 Piazza Sports
2019-06-08 13:15:008 juni 2019 13:15:0013:15 Hobro IK
Śląsk Wrocław
0 - 3Veld 2 BuienalarmPeter van der Jagt
Management B.V.
2019-06-08 14:00:008 juni 2019 14:00:0014:00 Omiya Ardija
Vitesse
2 - 1Veld 2 BuienalarmJuan Escalera
2019-06-08 14:40:008 juni 2019 14:40:0014:40 FC Delta Sports ’95
SBV Excelsior
1 - 3Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 15:20:008 juni 2019 15:20:0015:20 Śląsk Wrocław
Vitesse
3 - 1Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 16:00:008 juni 2019 16:00:0016:00 Hobro IK
PEC Zwolle
0 - 1Veld 2 Buienalarm
2019-06-08 16:40:008 juni 2019 16:40:0016:40 Omiya Ardija
FC Delta Sports ’95
2 - 0Veld 1 Piazza SportsFamilie Versteeg
2019-06-08 16:40:008 juni 2019 16:40:0016:40 Beroe Stara Zagora
SBV Excelsior
0 - 1Veld 2 Buienalarm

Programma dag 2

Om 15:00 uur beginnen de finalewedstrijden

Stand poulefase

Stand poulefase Delta Cup 2019

#TeamPWDLFAGDPts
17430103715
27502125715
3742164214
4723212759
573046519
67223510-58
7713348-46
87016114-131

Quotes

“Ontzettend genoten! Ben beide dagen als toeschouwer aanwezig geweest en heb mooie wedstrijden gezien. Complimenten aan de organisatie en vrijwilligers die ervoor hebben gezorgd om er een grandioos toernooi van te maken.”

— Hennie van der Sluijs, Bezoeker

Leuk ons op Facebook

Facebook Pagelike Widget
DutchJapaneseEnglishBulgarianDanishPolish