Home » Programma, uitslagen en standen 2017

Programma, uitslagen en standen 2017

Programma dag 1

Zaterdag 3 juni 2017

10:30 Aanvang.

15:00 Officiële openingact Soufiane Touzani

Wedstrijden zaterdag 3 juni

DatumTijdTeamsUitslagVeldBalsponsor
2017-06-03 10:30:003rd juni 2017 10:30:0010:30 FC Delta Sports ’95 (2017)
AZ Alkmaar (2017)
0 - 2Veld 1
2017-06-03 10:30:003rd juni 2017 10:30:0010:30 Sparta Rotterdam (2017)
Zenit St. Petersburg (2017)
0 - 2Veld 2
2017-06-03 11:15:003rd juni 2017 11:15:0011:15 KV Mechelen (2017)
Omiya Ardija (2017)
0 - 2Veld 1
2017-06-03 11:15:003rd juni 2017 11:15:0011:15 Breidablik (2017)
Malmö FF (2017)
0 - 1Veld 2
2017-06-03 12:00:003rd juni 2017 12:00:0012:00 Omiya Ardija (2017)
Sparta Rotterdam (2017)
2 - 0Veld 1
2017-06-03 12:00:003rd juni 2017 12:00:0012:00 Malmö FF (2017)
AZ Alkmaar (2017)
0 - 1Veld 2
2017-06-03 12:45:003rd juni 2017 12:45:0012:45 Breidablik (2017)
FC Delta Sports ’95 (2017)
1 - 1Veld 1
2017-06-03 12:45:003rd juni 2017 12:45:0012:45 Zenit St. Petersburg (2017)
KV Mechelen (2017)
1 - 1Veld 2
2017-06-03 13:30:003rd juni 2017 13:30:0013:30 AZ Alkmaar (2017)
Zenit St. Petersburg (2017)
1 - 1Veld 1
2017-06-03 13:30:003rd juni 2017 13:30:0013:30 Malmö FF (2017)
Omiya Ardija (2017)
0 - 1Veld 2
2017-06-03 14:15:003rd juni 2017 14:15:0014:15 Breidablik (2017)
Sparta Rotterdam (2017)
1 - 1Veld 1
2017-06-03 14:15:003rd juni 2017 14:15:0014:15 FC Delta Sports ’95 (2017)
KV Mechelen (2017)
1 - 2Veld 2
2017-06-03 16:15:003rd juni 2017 16:15:0016:15 FC Delta Sports ’95 (2017)
Zenit St. Petersburg (2017)
0 - 4Veld 1
2017-06-03 16:15:003rd juni 2017 16:15:0016:15 AZ Alkmaar (2017)
KV Mechelen (2017)
0 - 1Veld 2
2017-06-03 17:00:003rd juni 2017 17:00:0017:00 Malmö FF (2017)
Sparta Rotterdam (2017)
2 - 0Veld 1
2017-06-03 17:00:003rd juni 2017 17:00:0017:00 Breidablik (2017)
Omiya Ardija (2017)
0 - 1Veld 2

Programma dag 2

Om 14:45 uur beginnen de finalewedstrijden

Stand poulefase

Stand poulefase Delta Cup 2017

Stand Finales

Statistieken

Topscore

SpelerTeamGoals
sweHenrik SandellMalmö FF (2017)4
jpnSEIJIRO ARAIOmiya Ardija (2017)3
rusSimutenkov VadimZenit St. Petersburg (2017)3
jpnREI NAGUMOOmiya Ardija (2017)3
sweAmel MujanicMalmö FF (2017)2
sweJesper DickmanMalmö FF (2017)2
rusKniazev DaniilZenit St. Petersburg (2017)2
jpnYUTARO HAYASHIOmiya Ardija (2017)2

Gele kaarten

SpelerTeamYellow Cards
belElie DiandaKV Mechelen (2017)2
rusRakcheev ArseniiZenit St. Petersburg (2017)1
nedNordin van MilSparta Rotterdam (2017)1
nedMohamed SankohSparta Rotterdam (2017)1
islAðalsteinn Örn RagnarssonBreidablik (2017)1
nedOltana MohamedFC Delta Sports ’95 (2017)1
belChristopher MasalaKV Mechelen (2017)1
belImad ArbaïKV Mechelen (2017)1

Rode kaarten

SpelerTeamRed Cards
nedMees BakkerAZ Alkmaar (2017)0
nedJulliani EerstelingSparta Rotterdam (2017)0
belAlexis VanhollebekeKV Mechelen (2017)0
nedJoren HansenFC Delta Sports ’95 (2017)0
rusGerdii DanilaZenit St. Petersburg (2017)0
nedJason MeerstadtSparta Rotterdam (2017)0
sweLinus BorgströmMalmö FF (2017)0
islVilhelm Þráinn SigurjónssonBreidablik (2017)0

Quotes

“Ontzettend genoten! Ben beide dagen als toeschouwer aanwezig geweest en heb mooie wedstrijden gezien. Complimenten aan de organisatie en vrijwilligers die ervoor hebben gezorgd om er een grandioos toernooi van te maken.”

— Hennie van der Sluijs, Bezoeker

Leuk ons op Facebook